BU YAZ OKULU Bİ BAŞKA…

TACEV, hem eğiten, hem eğlendiren içeriklerle dolu yaz okulu programında öğrencilerle yeniden buluşuyor.

5,6,7,8. sınıf öğrencilerine yönelik hazırlanan yaz okulunda Kur’an-ı Kerim, Siyer-i Nebî, İlmihal, Güzel Ahlak ve Âdâb-ı Muaşeret derslerinin yanı sıra Futbol, Basketbol, Paintball, Atıcılık, Dart, Masa Tenisi gibi sportif faaliyetler yer alıyor. Ayrıca İstanbul içi günü birlik geziler, piknik programları gibi sosyal etkinlikler ile de öğrencilerin keyifli bir program geçirmesi hedefleniyor.

Seçkin davetlilerin konuşmacı olarak yer alacağı TACEV Yaz Okulu’nda dersler İlahiyat Fakültesi öğrencileri tarafından verilecek.

Yaz Okulu Proje Sorumlusu Fatih İlhan, “Pandemi sonrası dönemde öğrencilerimize hem eğitici, hem de eğlendirici bir içerik sunmak istiyoruz. Orta okul yaş grubuna özel olarak hazırladığımız müfredat ile öğrencilerimizin kalplerine dokunmayı, onlara mukaddes değerlerimizi sevdirmeyi, aynı zamanda sportif ve sosyal faaliyetlerle de keyifli bir yaz tatili geçirmelerini sağlamayı amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.

İlahiyat Fakültesi öğrencilerinden oluşan genç bir eğitimci kadrosu ile öğrencilerin karşısına çıkacaklarını belirten İlhan, “Toplumumuza; vatanını, milletini seven, büyüklerine saygılı, çalışkan, sorumluluk sahibi, güzel ahlaklı insanlar kazandırmak için gönüllü genç arkadaşlarımızla el ele vererek, elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Sınırlı kontenjanın olduğu Yaz Okulu, 5 Temmuz – 20 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Hafta içi beş gün olacak olan programlar her gün 10:00 – 16:30 arasında olacak.

Aşağıdaki linki tıklayarak, TACEV Yaz Okulu’na başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim Bilgisi
Bilgi almak istediğiniz her konuda aşağıdaki iletişim bilgilerinden hafta içi ve Cumartesi 09.00 - 19.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
  • Marmara Evleri 1. Kısım, Büyükçarşı Binası No: 6/58 Beylikdüzü / İSTANBUL
  • Ofis: 0212 875 03 03 - GSM: 0535 717 64 67
  • bilgi@tacev.org.tr