Tüm Çocuklar Kodlama Öğresin

7 hafta süren kodlamaya giriş eğitimlerimizde öğrencilerimiz, etkileşimli ve eğlenceli birçok örnek eşliğinde programlamanın temelini öğreniyorlar.   

Her sınıfın seviyesine uygun, özel olarak planlanan özgün içeriklerimiz sayesinde, öğrencilerimizin kodlamaya başarılı ve istekli bir başlangıç yapmasına yardımcı oluyoruz.  

Temel Algoritma eğitiminin verildiği program sonunda öğrencilerimize okullarında sosyal etkinlik puanı olarak değerlendirebilecekleri dijital sertifika veriyoruz.  

Yer ve mekana bağlı olmadan internet bağlantısı olan her yerden cihazınızla online kodlama eğitimine dahil olabilirsiniz.

Bu program ile ayrıca uzun ölçekte, öğrencilerimize kodlamayı sevdirmeyi, onlarda bir ilgi uyandırarak bu alanda kariyer yapmaya yönlendirmeyi amaçlıyoruz.

Bu eğitimin kısa ölçekli genel kazanımı, algoritma kurmayı öğrenen öğrencilerin problem çözebilme, yenilikçi olabilme, bir olayın tüm ayrıntılarını düşünebilme ve en kısa yoldan çözüme ulaşma becerilerinin gelişmesidir.

Online Başvuru yapmak için linki tıklayabilirsiniz > ONLİNE BAŞVURU LİNKİ

Detaylı bilgi ve kayıt için 0212 875 03 03 veya 0535 717 64 67 no’lu telefonları arayabilirsiniz.

İletişim Bilgisi
Bilgi almak istediğiniz her konuda aşağıdaki iletişim bilgilerinden hafta içi ve Cumartesi 09.00 - 19.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
  • Marmara Evleri 1. Kısım, Büyükçarşı Binası No: 6/58 Beylikdüzü / İSTANBUL
  • Ofis: 0212 875 03 03 - GSM: 0535 717 64 67
  • bilgi@tacev.org.tr