Şubat 2023 Online Temel Algoritma Programı

VI. Dönem Türkiye Geneli Online Temel Algoritma programımız derslerine başladı. Programda 1100 öğrencimiz eğitim görüyor.

7 hafta sürecek eğitimlerimiz ile öğrencilerimizin temel algoritma becerileri edinmelerini, bu becerilerini “Scratch” ortamında uygulayabilmelerini ve kendilerine daha ileri düzeyde kodlama için sağlam bir altyapı sunmayı hedefliyoruz.

Bu program ile ayrıca uzun ölçekte, öğrencilerimize kodlamayı sevdirmeyi, onlarda bir ilgi uyandırarak bu alanda kariyer yapmaya yönlendirmeyi amaçlıyoruz.

Bu eğitimin kısa ölçekli genel kazanımı, algoritma kurmayı öğrenen öğrencilerin problem çözebilme, yenilikçi düşünebilme, bir olayın tüm ayrıntılarını düşünebilme ve en kısa yoldan çözüme ulaşma becerilerinin gelişmesidir.

TACEV olarak sunduğumuz eğitimlerle öğrencilerimizi kodlama ile tanıştırıyor, 7 haftalık program sonunda öğrencilerimize online katılım sertifikası gönderiyoruz.

Tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim Bilgisi
Bilgi almak istediğiniz her konuda aşağıdaki iletişim bilgilerinden hafta içi ve Cumartesi 09.00 - 19.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
  • Marmara Evleri 1. Kısım, Büyükçarşı Binası No: 6/58 Beylikdüzü / İSTANBUL
  • Ofis: 0212 875 03 03 - GSM: 0535 717 64 67
  • bilgi@tacev.org.tr