ROBOTİS STEM’LE YÜZ YÜZE EĞİTİMLERİMİZ BAŞLIYOR

Robotik ve Kodlama atölyemizde pandemi sebebiyle ara verdiğimiz yüz yüze eğitimlerimiz yeniden başlıyor.

Derslerimizi, blok tabanlı kodlamadan metin tabanlı kodlamaya geçişte, en ideal yazılım, donanım ve müfredatı bir araya getiren Robotis Bioloid STEM setleri ile işliyoruz.

8 aylık bir müfredatı bulunan eğitimde 7 farklı konsept robot yapımı sunuluyor. RoboPlus arayüzü sayesinde öğrenciler en uygun şekilde profesyonel yazılıma hazırlanmış oluyorlar.

10-15 yaş grubunun faydalanabileceği program, Beylikdüzü’ndeki Robotik ve Kodlama atölyemizde gerçekleştiriliyor. Dersler, 10-12 kişilik sınıflarda işleniyor

Kayıt ve bilgi için 0535 717 64 67 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

ROBOTİS BİOLOİD STEM’LE KODLAMA NE KAZANDIRIYOR?

Temel Aşama: Öğrencilere analojileri, resimleri ve örnekleri anlamak için farklı robotları ve robotik özellikleri tanıtıyor. Temel aşama, öğrencilerin robotu açık bir montaj kılavuzu ile bir araya getirmeleriyle sona eriyor.

Uygulama Aşaması: Önceden yazılmış programlama örneklerini adım adım açıklayarak öğrencilere programlama hakkında bilgi veriliyor. Bu aşama aynı zamanda robot programlamaya giden yazılım mantığını öğretiyor.

Pratik Aşama: Öğrencilere programlama problemlerini kendi başlarına çözme ve gelişmiş robotik kavramlar hakkında bilgi edinme şansı veriyor. Her bölümün sonunda öğrenciler, yazdıkları özel kodu çalıştıran tamamıyla fonskiyonel bir robota sahip oluyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim Bilgisi
Bilgi almak istediğiniz her konuda aşağıdaki iletişim bilgilerinden hafta içi ve Cumartesi 09.00 - 19.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
  • Marmara Evleri 1. Kısım, Büyükçarşı Binası No: 6/58 Beylikdüzü / İSTANBUL
  • Ofis: 0212 875 03 03 - GSM: 0535 717 64 67
  • bilgi@tacev.org.tr