TACEV TEKNOLOJİ YAZ OKULU BAŞLIYOR

TACEV Teknoloji Yaz Okulu birbirinden eğlenceli dersleri ile sizleri bekliyor. 

Yaz Okulumuz ile öğrencilerimizi robotik, kodlama, 3 boyutlu tasarım ve STEM alanlarında, uzman eğitimciler tarafından hazırlanmış derslerimizle çok yönlü bir şekilde geliştirmeyi amaçlıyoruz. İster yüz yüze isterseniz online olarak katılabileceğiniz eğitimlerimiz ile çocuklarınıza yepyeni bir dünyanın kapısını açabilirsiniz.  

Bilgi talebi için formu tıklayınız

20 Saatlik Online veya 40 saatlik yüzyüze şeklinde, uluslararası ISTE ve CSTA standartlarında hazırlanmış ve ödüllü eğitimciler tarafından verilecek derslerimiz, öğrencilerimizi problem çözme, birlikte çalışma, özgün düşünme gibi bir çok 21. yy. becerisi ile donatacaktır. Tüketici toplumdan üretici topluma geçişte kritik öneme sahip olan proje geliştirme süreçlerine eğlenceli grup çalışmaları ile dahil olacak öğrencilerimiz, birlikte bir ürün ortaya çıkarmanın keyfine varacaklar.

Yaz Okulumuz kapsamında öğrencilerimiz yüz yüze eğitimlerimizde Scratch ile temel seviye kodlama, Codey Rocky ile robotik, Tinkercad ile 3D tasarım eğitimlerinin yanında STEM etkinlikleri ile fen, matematik, mühendislik ve teknoloji alanında öğrendikleri bilgileri kullanarak ürün geliştirecekler. Online eğitimlerimizde ise Scratch ile temel seviye kodlama, Kodu Game Lab ile oyun geliştirme ve Tinkercad ile 3D tasarım alanlarında eğitimlere katılacaklar.

TACEV Teknoloji Öğrencileri

Yüz yüze eğitimlerimiz öğleden önce ve öğleden sonra dersler şeklinde planlanmıştır. 20 Haziran Pazartesi günü itibariyle başlayacak olan eğitimlerimiz 7 Temmuz Perşembe günü tamamlanacaktır.

Online eğitimlerimiz de öğleden önce ve öğleden sonra dersler şeklinde planlanmıştır. 20 Haziran Pazartesi günü itibariyle başlayacak olan eğitimlerimiz 1 Temmuz Cuma günü tamamlanacaktır. 

Yakın gelecekte mesleklerin yüzde 75’i; kodlama konusunda bilgi ve beceri sahibi olan bireylerin öne çıkacağı bir seviyeye gelecektir. Yalnızca bir meslek sahibi yapmak için değil geleceğe yön verecek çocuklarımızı sağlam temellerde yetiştirebilmek için robotik – kodlama öğretimine TACEV olarak büyük önem vermekteyiz. Bu doğrultuda öğrencilerimiz için hazırladığımız kapsamlı 3 yıllık eğitim programımız ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurmayı unutmayınız. 

Bilgi talebi için formu tıklayınız

İletişim: 0212 875 03 03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim Bilgisi
Bilgi almak istediğiniz her konuda aşağıdaki iletişim bilgilerinden hafta içi ve Cumartesi 09.00 - 19.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
  • Marmara Evleri 1. Kısım, Büyükçarşı Binası No: 6/58 Beylikdüzü / İSTANBUL
  • Ofis: 0212 875 03 03 - GSM: 0535 717 64 67
  • bilgi@tacev.org.tr