V. DÖNEM ÜCRETSİZ TÜRKİYE GENELİ ONLİNE TEMEL KODLAMA KAYITLARIMIZ BAŞLADI

7 Haftalık Online Temel Blok Kodlama eğitimlerimiz ile öğrencilerimizin temel algoritma becerileri edinmelerini, bu becerilerini “Scratch” ortamında uygulayabilmelerini ve kendilerine daha ileri düzeyde kodlama için sağlam bir altyapı sunmayı hedefliyoruz.

Bu program ile ayrıca uzun ölçekte, öğrencilerimize kodlamayı sevdirmeyi, onlarda bir ilgi uyandırarak bu alanda kariyer yapmaya yönlendirmeyi amaçlıyoruz.

Bu eğitimin kısa ölçekli genel kazanımı, algoritma kurmayı öğrenen öğrencilerin problem çözebilme, yenilikçi düşünebilme, bir olayın tüm ayrıntılarını düşünebilme ve en kısa yoldan çözüme ulaşma becerilerinin gelişmesidir.

TACEV olarak sunduğumuz eğitimlerle öğrencilerimizi kodlama ile tanıştırıyor, 7 haftalık program sonunda öğrencilerimize online katılım sertifikası gönderiyoruz.

ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİMİZDEN FAYDALANMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU TIKLAYARAK DOLDURABİLİRSİNİZ

ONLINE BAŞVURU FORMU

NOT: Derslerimiz haftada 40 + 40 dk olmak üzere 7 hafta sürmektedir. Derslerin başlamasından önce WhatsApp grupları oluşturularak sizlere ders gün ve saati hakkında bilgilendirme yapılacaktır. İlgili gün ve saatte öğrencilerimizin programlarının uygun olmaması durumunda, alternatif gün ve saatler değerlendirilebilir.

ÖNEMLİ NOT: CEP TELEFONU İLE EĞİTİM MÜMKÜN OLMAMAKTADIR.

1 Comment:

  • Zeynep bostan / Yanıtla

    Merhaba 7 haftalik egitimin tamami ucretsiz acaba onun hakkinda bilgi almak istyiorum.Oglum 7 yasini bitirdi 2 .sinifa gecti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim Bilgisi
Bilgi almak istediğiniz her konuda aşağıdaki iletişim bilgilerinden hafta içi ve Cumartesi 09.00 - 19.00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.
  • Marmara Evleri 1. Kısım, Büyükçarşı Binası No: 6/58 Beylikdüzü / İSTANBUL
  • Ofis: 0212 875 03 03 - GSM: 0535 717 64 67
  • bilgi@tacev.org.tr